درباره ما

شرکت آتی نگر شهراد

شرکت آتی نگر شهراد در تاریخ 1388 در ایران تاسیس گردید. سوابق  این شرکت در زمینه خرید، واردات و توسعه محصولات بهداشتی بسیار حرفه ایی و با کیفیت بالاست. آتی نگر شهراد شریک تجاری تولید کنندگان محصولات كاملا"نوین و خلاقانه از جمله برندهای ناتورافارما و سیکس ايتاليا می باشد. کلیه خدمات از جمله معرفی و پرزنت محصولات بهداشتی و نوآورانه و نیز خدمات پس از فروش توسط کادر مجرب این مجموعه به مشتریان ارائه می گردد.

شایان ذکر است که شرکت حضور مستمر و فعالی در بسیاری از کنگره ها و سمینارهای داخلی و بین المللی را داشته و دارد.
آتی نگر شهراد تمرکز و نگرش خود را بر پایه ارتقاء و توسعه سطح محصولات و رضایت مشتری و نیز ایجاد فرهنگ و فضای مناسب در بین کارکنان خود قرار داده است.

درباره موسس:

سرکار خانم دکتر سعوده ورسایی موفق به اخذ دکترای تخصصی خود در رشته فیزیوپاتوبیولوژی در سال 2002 از دانشگاه مسینای ایتالیا گردید . او در ابتدا تجارت خود را با مطالعه در زمینه محصولات بهداشتی و نیز وارادت آنها از ایتالیا به ایران آغاز نمود.
اکنون وی موفق به توسعه فعالیت و تجارت خود از طریق اخذ نمایندگی های انحصاری چندین برند معتبر اروپایی در زمینه محصولات بهداشتی و مراقبت های پوستی گشته است.
در همین راستا و به جهت توسعه دانش در بسیاری از سمینارها، دوره های مدیریتی و مراقبت های پوست و مو در ایران و خارج از کشور حضور یافته است. همچنین چندین سمینار تخصصی و دوره های مختلف در زمینه های تزریق،  ارائه محصولات بهداشتی و مراقبت های پوستی و نیز تجهیزات مرتبط توسط ایشان برای متخصصین پوست در ایران و ایتالیا برگزار شده است

درباره ما